תפריט סגור

משלוח מתנות לחג הפסח במודיעין

חג הפסח קרב ובא אלינו בצעדי ענק והפעם יותר מתמיד ודאי תרצו להעביר או לשלוח לעובדים, לחברים או למשפחה היקרה שלכם מתנות או מארזים לחג הפסח במודיעין מכבים רעות והסביבה.
במיוחד לשם כך הקמנו מערך משלוחים מתוגבר לקראת החג שכל כולו מתעסק באיסוף ושילוח מתנות לפסח במודיעין.
בעזרת מערך הבלדרות המקדם שלנו תוכלו להזמין את הבלדרים שלנו לאסוף את המתנה או המארז המיוחד שהכנתם ואנו נדאג שיגיע ליעדו במהירות – עד לכניסת החג!

משלוח שי לעובדים לפסח במודיעין

אם אתם בעלי עסק שמעסיק עובדים אתם ודאי יודעים כמה חשוב השי הסימלי שהם יקבלו מכם בחג, במיוחד בתקופה הזאת.
את המתנה תוכלו לרכוש מאחד הספקים שאנו עובדים איתם בהתאם לתקציב שלכם (או לחילופין מכל ספק אחר שתבחרו) ואנו כבר נדאג להכל, איסוף, סידור, ומסירה במהירות האפשרית! לכל הארץ!
מעבר להיותה מתנה פיזית היא גם כמובן מתנה שמגיעה לנפש של העובדים שלכם וחשובה מאין כמותה על מנת לשמור על מצב רוח מרומם וחדווה ביניכם לבין העובדים שלכם ותמיכה בהם.

משלוח מתנה לפסח במודיעין

במיוחד בתקופה קשה זו, כאשר נבצר מאיתנו לבקר ולשהות במחיצת האהובים עלינו המשפחה והחברים אין כמו מתנה שמחממת את הלב לקראת החג שהם יקבלו מכם.
תוכלו לארוז להם שי חגיגי ומיוחד ובנוסף להוסיף כיתוב או ברכה שיקבלו יחד עם המשלוח שלנו, אנו מבטיחים כי זה יעלה להם חיוך על הפנים ויחמם את נפשם במיידי!
ניתן כמובן לשלוח מוצרי מזון במארזי החג וכמו כן מבוצעים גם משלוחי קניות במודיעין על מנת לעזור ובנוסף למתנה להוסיף מוצרי מזון בסיסיים והכרחיים שיוכלו לרומם את הרוח.

משלוחים למתנות לחג הפסח במודיעין

השורה התחתונה ברורה ומודגשת: משלוח מתנה לחג במודיעין יכול להפוך את החג לשמח הרבה יותר בהשקעה של סכום לא גדול במיוחד, ניתן להכין מארזים בהכנה עצמית ניתן להוסיף מצות ברוח החג, בקבוק יין מהודר או הגדה של פסח שתכניס את המקבל לאווירת החג עוד לפני שהוא הגיע או לרכוש מחנויות המכינות מתנות לחג באיזור מודיעין ואנו נדאג לבצע עבורכם את כל המשימות מסביב הכוללות איסוף ושילוח של המתנה עד פתח הבית!
בואו לבחור בטובים ביותר באיזור בתחום השילוח והבלדרות – סנד פק!

רוצים להצעת מחיר עבור משלוחי מתנות לפסח?

חייגו למוקד השירות שלנו: 077-40-50-212 וקבלו הצעת מחיר משתלמת עוד היום!

הצטרפו לסנד פק!

חייגו למוקד השירות שלנו:​
077-40-50-212

שיתוף:

דילוג לתוכן