תפריט סגור

משלוחי קניות במודיעין

משלוחי קניות במודיעין – במיוחד בתקופה האחרונה לאור מצב החירום שיצר נגיף הקורונה הפך למצרך מבוקש וחיוני במיוחד.
אנו בחברת סנד פק מעמידים לרשותכם מערך משלוחים מהסופרים במודיעין, ניתן לעשות משלוחים גם ממכולות שכונתיות וחנויות ירקות, חנויות פארם תרופות וכל דבר אחר שניתן לקנות מעסק שפועל לפי חוק ה”עסק החיוני”.
בעוד שאתם תדאגו לבצע את ההזמנה והתשלום מול החנות אנו נדאג לאסוף בשבילכם את המוצרים ולהביא אותם אליכם הביתה כמובן עם מסיכה מתאימה תקנית (KN95) ובכפפות סטריליות, אנו נניח את המוצרים ליד דלת הכניסה שלכם.

משלוחי מזון במודיעין - עם מיגון סטרילי ובמהירות

בתקופה זו, כאשר עננת הסכנה מרחפת מעל ראשנו ובהתאם להנחיות הממשלה ומשרד הבריאות רוב התושבים במיוחד אם מדובר באנשים מבוגרים הנמצאים בקבוצת הסיכון, מסתגרים בבתים ודואגים לצאת כמה שפחות על מנת שלא להיחשף לוירוס החדש והמסוכן הקורונה.
בעקבות כך, חל זינוק גדול במשלוחי מזון במודיעין מרשתות המזון הגדולות, מהמרכולים, מהאיטליזים, חנויות הירקות והמסעדות באיזור.
חשוב לציין – אנו מקפידים בצורה מחמירה על סטריליות בכל מהלך האיסוף והמסירה של המשלוח מבית העסק ועד הבית שלכם, השליחים שלנו מצוידים במסיכות תקניות ומאושרות על ידי משרד הבריאות, כפפות סטריליות שמחליפים בין כל משלוח למשלוח ותרסיס אלכוג’ל על מנת להבטיח שמירה על הגיינה גבוהה.

משלוח מהסופר עד הבית במודיעין

כדי שנוכל לספק עבורכם משלוח מהסופר עד הבית במודיעין חשוב לנו להבהיר כי עליכם לערוך את הרכישה עצמה והתשלום מראש מול הסופר או החנות ממנה תרצו שנעשה את המשלוח ורק לאחר מכן להזמין את המשלוח אצלנו, נא לתאם את זמן האיסוף מול בית העסק ולעדכן אותנו כדי שנוכל להגיע בזמן לאיסוף.
רשתות השיווק הגדולות עמוסות במשלוחים וזמני קבלת המשלוח מגיעים לעיתים לכשבועיים מרגע ההזמנה (14 ימי המתנה למשלוח בממוצע), אך יש רשתות שיווק וחנויות אחרות המאפשרות הזמנה טלפונים או אינטרנטית ואיסוף של המוצרים מהמקום.
בדיוק לשם כך אנו מפעילים את שירותי השליחים שלנו בעיר ואנו נדאג לאסוף עבורכם את המוצרים ולהביא אותם אליכם במהירות המירבית על מנת לוודא כי יש ברשתוכם את כל המוצרים החיוניים ולא תיתקעו בעקבות ההסגר.

איך זה עובד?

מזמינים מבית העסק

מתקשרים \ נכנסים לאתר האינטרנט של הסופר או החנות או בית העסק ממנו תרצו שנאסוף את ההזמנה ומבצעים הזמנה של המוצרים ותשלום עליהם ומבקשים לדעת את שעת האיסוף המדויקת.

מזמינים מאיתנו

מתקשרים לטלפון של חברת סנד פק ומזמינים את שירות משלוחי קניות עבור המוצרים שלכם.
מעדכנים אותנו בשעת האיסוף ובשעת המסירה אותה תרצו, מקבלים הצעת מחיר ומאשרים.

מקבלים

המשלוח שלכם מהסופר במודיעין יגיע אליכם לפתח הבית, באמצעות שליחים שמצוידים בחומרי חיטוי מסכות מגן וכפפות סטירליות. התשלום יתבצע רק לאחר שתקבלו את המוצרים.

משלוחים מרשתות מזון במודיעין - זה קל

בסנד פק משלוחים מרשתות מזון במודיעין זה קל פשוט ונוח, בלי דאגות ובלי כאב ראש מיותר.
חוץ משליחויות במודיעין השליחים האדיבים שלנו ישמחו לאסוף עבורכם את המשלוחים מרשתות המזון הסופרים והחנויות בעיר בחיוך ואדיבות רבה – במהירות.
חשוב לציין – אנו לא עורכים את הקניות עבורכם, יש לבצע את הרכישה מול בית העסק – אנו עורכים את איסוף המוצרים והשילוח אליכם בלבד.

במיוחד בתקופות כאלה אנחנו כאן בשבילכם – יותר מתמיד.

להצעת מחיר והזמנת משלוחי קניות במודיעין והסביבה

חייגו למוקד השירות שלנו: 077-40-50-212 עוד היום ואנחנו יוצאים לדרך!

להצעת מחיר והזמנות!

חייגו למוקד השירות שלנו:
077-40-50-212

דילוג לתוכן