תפריט סגור

אודותינו

מי אנחנו?

אנו זוג שותפים עסקיים שחברנו ביחד והקמנו את חברת סנד פק במטרה לספק פתרון זול יעיל ונוח עבור שירותי השליחויות העירוניות והבין עירוניות בעיר מודיעין. באמצעות ידע מקצועי שרכשנו במשך השנים תוך כדי ניהול של עסקים בארץ.
אנו כאן בשבילכם לשמוע, לשפר ולשאוף לשלמות ולחווית לקוח יוצאת מן הכלל - בכל משלוח מחדש.

החזון שלנו

החזון שלנו הוא לספק לכם, הלקוחות שלנו שירות שליחויות במודיעין, באדיבות ומקצועיות במחיר הוגן ונוח מבלי להתפשר ותוך כדי הקפדה על נוחות השימוש שלכם בשירותים שלנו. הלקוחות שלנו הם מה שגורם לנו להתרגש בכל יום מחדש כשאנחנו יוצאים לדרך ונותן לנו את הדרייב להמשיך ולספק לכם חווית לקוח גבוהה ומסירות לכל חבילה ומשלוח.

סנד פק - נעים לנו מאוד!

נעים מאוד, סנד פק – חברת שליחויות במודיעין והסביבה – מוכנים למשלוח הבא שלכם. אנו מספקים את כל סוגי שירותי השילוח וההפצה ועובדים עם השליחים האדיבים והמסורים ביותר, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהמשלוח שלכם יאסף ויגיע ליעד במהירות, יעילות, נוחות ובצירוף חיוך אדיב. אנו מציעים את השירות שלנו עבור לקוחות עסקיים מוסדיים ולקוחות פרטיים – מבחר הפתרונות שלנו הוא רחב וניתן להתאימו באופן מושלם לכל סוג לקוח.
חברת סנד פק מעמידה לרשותכם מבחר כלי רכב לשינוע החבילות החל מקטנועים דרך מכוניות ועד למשאיות להעברת מטען גדול במיוחד.

אנו רואים את עניין השירות ללקוחות שלנו כמשימה ויעד עיקריים שמובילים אותנו לשיתופי פעולה לאורך שנים רבות וטובות.
רוצים גם אתם להצטרף למעגל הלקוחות שלנו? חייגו: 077-40-50-212

סנד פק - לקוחות ממליצים

יעקב אור

עובד כבר תקופה ארוכה עם סנד פק במודיעין ושולח את כל הטפסים למילוי הלקוחות שלי איתם. תמיד מגיעים בזמן והלקוחות מרוצים במחיר מצוין.

עדי ושו"ת

המשרד שלי עבר לאחרונה משילוח מסורבל של הדואר לעבודה עם סנד פק. גם עבור הלקוחות שלי וגם עבורי פתרון נוח ויעיל במיוחד!

שוקי אוחיון

לפני שבוע היתי צריך להעביר בדחיפות חבילה לשדה התעופה לטיסה שיוצאת תוך שעתיים, סנד פק העבירו את החבילה תוך 45 דקות בלבד! תודה!

רוצים להצטרף לשירות שלנו? חייגו: 077-40-50-212

דילוג לתוכן